Leiderschap Training - Feedback als brandstof voor groei | JAG Coaching

LEIDERSCHAP TRAINING

Feedback als Brandstof voor Groei

Deelnemers in de leiderschap training rond feedback, leren hoe ze feedback kunnen verschuiven van bedreiging naar brandstof voor groei.

Feedback geeft ons de noodzakelijke informatie om te ontwikkelen. En toch hebben we het vaak lastig met feedback. We stellen het geven van feedback uit omdat we de ander niet willen kwetsen. We vragen geen feedback omdat we vrezen dat we een boodschap krijgen die we misschien niet zo graag horen.

In deze leiderschap training leren deelnemers feedback te geven en te ontvangen met lef en vertrouwen. Wil jij een feedbackcultuur ontwikkelen in jouw organisatie?

Wat brengt de leiderschap training rond feedback?

Inzicht in hoe het brein omgaat met feedback en waarom we feedback vermijden.

Leren hoe je een veilige omgeving cultiveert waar feedback niet als een bedreiging maar als een beloning wordt ervaren.

Tools om feedback te vragen, te geven en te ontvangen.

Praktische oefeningen gebaseerd op jouw uitdagingen.

Voor wie?

Deze leiderschap training rond feedback is gericht op zaakvoerders, leidinggevenden, projectleiders, HR managers, kortom iedereen die samenwerkt met mensen en die zichzelf en medewerkers wil ontwikkelen en laten groeien in hun functie.

Infografiek - Feedback cultuur

Praktisch

  • Duurtijd: halve dag
  • Deze training wordt gegeven door Sylvie Floryn
  • Op locatie van de onderneming
  • Prijs per groep van maximum 10 deelnemers: 1.403,00 EUR (excl BTW)
  • Deze opleiding komt in aanmerking voor financiering via de KMO-portefeuille

Quotes van deelnemers

Wil je meer weten wat de Inspirerend Leiderschap in Beweging voor jouw bedrijf kan opleveren? Contacteer ons voor een vrijblijvend gesprek.